Warning: get_headers(http://www.prestaspirit.fr/modules-version/whoisonline.txt): failed to open stream: Permission denied in /data/www/20694/filtry-cz_cz/www/modules/whoisonline/whoisonline.php on line 938
O nas - Filtry Europure

Představujeme Vám obchodní značku „Europure“.

 

Naše značka byla vyvinuta a vytvořena v České republice. V roce 2010 ji zapsal Úřad průmyslového vlastnictví pod číslem: 314433. Vlastníkem je „Václav s. r. o.“. Naše značka rovněž získala registraci WIPO-ROMARIN v Německu, Číně, Turecku, Polsku a Slovensku pod číslem: 1065055.

 

Jelikož jsme si přáli vyniknout na multibrandovém trhu náhradních dílů, vytvořili jsme tuto obchodní značku. Jednu z hlavních skupin naší obchodní značky představují „kabinové a prachové filtry“ pro automobily známých světových výrobců. Kabinové filtry vytvářejí a vyrábějí jedni z předních specialistů hlavních závodů Indie, Taiwanu a Číny. Ano, nezatajujeme, kde objednáváme a vyrábíme naši produkci. Rovněž tvrdíme, že prakticky 80 % celosvětové produkce včetně evropské se vyrábí v těchto zemích, aniž by kvalitou ustupovala vedoucím výrobním zemím.

 

Název „Europure“ znamená při překladu z angličtiny do češtiny „křišťálově čistý“ nebo „skutečně evropský“. Nejedná se o reklamní trik, nýbrž o název, který zcela odpovídá kvalitě naší produkce. Každý vyrobený kabinový filtr projde v zákazníkových závodech etapami přísné kontroly, při nichž se zjišťuje, zda výrobek odpovídá mezinárodním standardům a normám. Teprve poté je uveden na trh potenciálních zákazníků. Základním rozdílem a výhodou našich „kabinových a prachových filtrů“ je použití aktivního uhlí, které je pokládáno mezi papírové vrstvy filtru, což značně zvyšuje čistotu propouštěného vzduchu. Podrobné informace o prospěchu a výhodě používání aktivního uhlí při výrobě kabinových filtrů viz odkaz

 

Na rozdíl od jiných výrobců, a dokonce původních výrobních závodů, se veškerý sortiment našich prachových filtrů vyrábí výhradně za použití aktivního uhlí. Pro nás to znamená konkurenční výhodu, pro naše zákazníky čistší vzduch v automobilu a delší dobu používání filtrů, která je ve srovnání s filtry bez aktivního uhlí téměř dvojnásobná.

 

Europure: vždy čistý vzduch v kabině vašeho automobilu!


srovnávat
pokračovat v nákupu Compare

has been added to your wishlist.

pokračovat v nákupu My wishlists